| Marka: | Strühm |
| Seria: | Hardy |
| Czujnik ruchu: | nie |
| Czujnik zmierzchu: | nie |
| Barwa światła: | 6500K |
| Moc: | 6 W |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Materiał wykonania: | tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny: | 800 lm |
| Kod EAN: | 5901477348716 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Naświetlacze LED
- Strühm Hardy naświetlacz 6 W 6500K czarny 04871
Strühm Hardy naświetlacz 6 W 6500K czarny 04871
Nr Kat. 04871
multirabaty
Strühm Hardy naświetlacz 6 W 6500K czarny 04871
Nr Kat. 04871
multirabaty
Opis produktu Strühm Hardy naświetlacz 6 W 6500K czarny 04871
- naświetlacz LED
- wysokość: 14 cm
- szerokość: 18 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 800 lm
- barwa światła: 6500K
- IP54
- akumulator w komplecie
- czas świecenia dla jednego ładowania max 4 h
- czas ładowania akumulatora 6 h
- dwustopniowa regulacja jasności
- przewód USB-C
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Hardy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Barwa światła | 6500K |
| Moc | 6 W |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Kod EAN | 5901477348716 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





