| Marka: | Stella |
| Dłuższy bok: | 28 cm |
| Typ: | metalowa |
| Montaż: | zawieszana |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 5908219751797 |
| Wymiary z opakowaniem: | 4 x 18 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,84 kg |
Półki
Stella półka z drutu prostokątna chrom 16.030
Nr Kat. 16030
Stella półka z drutu prostokątna chrom 16.030
Nr Kat. 16030





