| Marka: | Stella |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 35 cm |
| Typ: | szklana, metalowa |
| Montaż: | zawieszana |
| Kolor: | biały, chrom, inny |
| Kod EAN: | 5908219750325 |
| Wymiary z opakowaniem: | 37 x 18 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,81 kg |
Półki
Stella Classic półka łazienkowa 35 cm potrójna szkło mat/chrom 07.812
Nr Kat. 07812
Stella Classic półka łazienkowa 35 cm potrójna szkło mat/chrom 07.812
Nr Kat. 07812





