| Marka: | Splendid |
| Seria: | Moss |
| Wysokość: | 180 cm |
| Szerokość: | 180 cm |
| Kolor: | zielony |
| Kod EAN: | 5903754809408 |
| Wymiary z opakowaniem: | 41 x 61 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,20 kg |
Zasłony prysznicowe
Splendid Moss zasłona prysznicowa 180x180 cm zielona LA-MOSS-ZASŁ-ZIE
Nr Kat. LAMOSSAZA
+supercena
Splendid Moss zasłona prysznicowa 180x180 cm zielona LA-MOSS-ZASŁ-ZIE
Nr Kat. LAMOSSAZA
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty objęte akcją. Oferta ważna do 07.04.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





