| Marka: | Splendid |
| Seria: | Teer |
| Kolor: | czarny |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 800 gr/m2 |
| Grubość: | 1 cm |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Krótszy bok: | 40 cm |
| Kod EAN: | 5903754809361 |
| Wymiary z opakowaniem: | 41 x 61 x 1 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Splendid Teer dywanik łazienkowy 60x40 cm prostokątny...
Splendid Teer dywanik łazienkowy 60x40 cm prostokątny czarny-złoty LA-TEER-MATA-CZA
Nr Kat. LATEERMA
Splendid Teer dywanik łazienkowy 60x40 cm prostokątny czarny-złoty LA-TEER-MATA-CZA
Nr Kat. LATEERMA
Opis produktu Splendid Teer dywanik łazienkowy 60x40 cm prostokątny czarny-złoty LA-TEER-MATA-CZA
Mata łazienkowa TEER 40x60cm, kol. czarny, 100% poliester.
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





