| Marka: | Sapho |
| Seria: | Tabella |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 119 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Moc: | 417 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 8590913886270 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 139 x 39 cm |
Grzejniki łazienkowe
Sapho Tabella grzejnik łazienkowy dekoracyjny 119x37 cm czarny MI1139
Nr Kat. MI1139
Sapho Tabella grzejnik łazienkowy dekoracyjny 119x37 cm czarny MI1139
Nr Kat. MI1139





