| Marka: | Sapho |
| Seria: | King |
| Kolor: | chrom |
| Typ: | rurowy |
| Materiał: | plastikowy |
| Kod EAN: | 8030575056654 |
| Wymiary z opakowaniem: | 26 x 80 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,45 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Syfony do umywalek
- Sapho King syfon do umywalki rurowy chrom 0595SP25K7
Sapho King syfon do umywalki rurowy chrom 0595SP25K7
Nr Kat. 0595SP25K7
Pytania
(1)Sapho King syfon do umywalki rurowy chrom 0595SP25K7
Nr Kat. 0595SP25K7
Pytania
(1)Opis produktu Sapho King syfon do umywalki rurowy chrom 0595SP25K7
- syfon umywalkowy
- oszczędzający miejsce 5/4"-32
- materiał: ABS
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Sapho |
| Seria | King |
| Kolor | chrom |
| Typ | rurowy |
| Materiał | plastikowy |
| Kod EAN | 8030575056654 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 80 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Czy produkt posiada dokumenty tj. atest, deklaracje właściwości użytkowych?
Produkt posiada deklarację zgodności. Atestu produkt nie posiada.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





