| Marka: | Sapho |
| Seria: | Eskinado |
| Wysokość: | 150 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc: | 130 Wat |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 8590913924071 |
| Wymiary z opakowaniem: | 152 x 62 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,53 kg |
- Strona główna
- Ogrzewanie
- Grzejniki elektryczne
- Sapho Eskinado grzejnik elektryczny 150x60 cm stal...
Sapho Eskinado grzejnik elektryczny 150x60 cm stal polerowana ER450V
Nr Kat. ER450V
Sapho Eskinado grzejnik elektryczny 150x60 cm stal polerowana ER450V
Nr Kat. ER450V
Opis produktu Sapho Eskinado grzejnik elektryczny 150x60 cm stal polerowana ER450V
- rozmiar: 60x150 cm
- szerokość: 60 cm
- wysokość: 150 cm
- materiał: stal
- ogrzewanie elektryczne zintegrowane
- wyposażenie: wyłącznik czasowy
- moc: 130 W
- temperatura po nagrzaniu od 45 do 55 ° C w zależności od temperatury otoczenia
- długość skręconego kabla po rozciągnięciu: 150 cm
- nie można zmienić położenia kabla
- zintegrowany timer
- kolor: stal nierdzewna polerowana
Dane techniczne
| Marka | Sapho |
| Seria | Eskinado |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc | 130 Wat |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 8590913924071 |
| Wymiary z opakowaniem | 152 x 62 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





