| Marka: | Sapho |
| Seria: | Attila |
| Dłuższy bok: | 42.5 cm |
| Krótszy bok: | 42.5 cm |
| Typ: | nablatowa |
| Kształt: | okrągła |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | brąz/beż |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | nie |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Sapho Attila umywalka 42,5 cm nablatowa okrągła kość...
Sapho Attila umywalka 42,5 cm nablatowa okrągła kość słoniowa DK005
Nr Kat. DK005
Sapho Attila umywalka 42,5 cm nablatowa okrągła kość słoniowa DK005
Nr Kat. DK005
Opis produktu Sapho Attila umywalka 42,5 cm nablatowa okrągła kość słoniowa DK005
- szerokość: 42,5 cm
- wysokość: 14 cm
- grubość ścianki umywalki: 1,6 cm
- montaż: nablatowa
- bez otworu na baterię
- bez przelewu
- wykonane z naturalnego materiału, poszczególne elementy mogą nieznacznie różnić się kolorem i rozmiarem
- materiał: ceramika glazurowana
- kolor: kość słoniowa
Dane techniczne
| Marka | Sapho |
| Seria | Attila |
| Dłuższy bok | 42.5 cm |
| Krótszy bok | 42.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku, uniwersalne |
| Kod EAN | 8590913821844 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 17 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





