| Marka: | Sapho |
| Seria: | Antea |
| Rodzaj baterii: | z termostatem |
| Kolor: | inny, złoty |
| Montaż: | ścienny |
| W zestawie: | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kod EAN: | 8590913860300 |
| Wymiary z opakowaniem: | 98 x 11 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem: | 8,72 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Zestawy prysznicowe
- Sapho Antea zestaw prysznicowy ścienny termostatyczny...
Sapho Antea zestaw prysznicowy ścienny termostatyczny różowe złoto SET047
Nr Kat. SET047
Sapho Antea zestaw prysznicowy ścienny termostatyczny różowe złoto SET047
Nr Kat. SET047
Opis produktu Sapho Antea zestaw prysznicowy ścienny termostatyczny różowe złoto SET047
- montaż: ścienny
- w zestawie z baterią termostatyczną
- regulowana wysokość drążka
- przełącznik główki/głowicy prysznicowej umieszczony na słupie
- średnica głowicy prysznicowej 20 cm
- fabrycznie ustawiony i przetestowany pod ciśnieniem 3 barów na obu wlotach (powyżej 5 barów zalecamy montaż zaworu redukcyjnego)
- baterie są standardowo dostarczane z oznaczeniem ciepłej i zimnej wody w języku czeskim
- w zestawie znajdują się oznaczenia w języku angielskim (możliwość zamówienia oznaczeń w języku francuskim lub włoskim)
- gwarancja: 6 lat
- materiał: mosiądz
- kolor: różowe złoto
Dane techniczne
| Marka | Sapho |
| Seria | Antea |
| Rodzaj baterii | z termostatem |
| Kolor | inny, złoty |
| Montaż | ścienny |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, drążek prysznicowy |
| Kod EAN | 8590913860300 |
| Wymiary z opakowaniem | 98 x 11 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,72 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





