| Marka: | Ronal |
| Seria: | Swing-Line |
| Rodzaj: | dwuczęściowy |
| Wypełnienie: | szkło |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Kod EAN: | 7630042254654 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 162 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem: | 33,69 kg |
Parawany nawannowe
Ronal Swing-Line parawan nawannowy 120x150 cm 2-częściowy prawy biały/szkło przezroczyste SLB13D1200407
Nr Kat. SLB13D1200407
Ronal Swing-Line parawan nawannowy 120x150 cm 2-częściowy prawy biały/szkło przezroczyste SLB13D1200407
Nr Kat. SLB13D1200407





