| Marka: | Ronal |
| Seria: | Swing-Line F |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Rodzaj: | do wnęki |
| Typ drzwi: | składane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Mocowanie: | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN: | 7630042260990 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 206 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem: | 38,64 kg |
Drzwi prysznicowe
Ronal Swing-Line F drzwi prysznicowe 140 cm biały/szkło przezroczyste SLF214000407
Nr Kat. SLF214000407
Ronal Swing-Line F drzwi prysznicowe 140 cm biały/szkło przezroczyste SLF214000407
Nr Kat. SLF214000407





