| Marka: | Ronal |
| Seria: | Fun |
| Rodzaj: | jednoczęściowy |
| Wypełnienie: | szkło |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Kod EAN: | 7630042316888 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 157 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem: | 18,23 kg |
Parawany nawannowe
Ronal Fun ścianka boczna 70 cm do parawanu srebrny połysk/szkło przezroczyste FUDTV07005007
Nr Kat. FUDTV07005007
Ronal Fun ścianka boczna 70 cm do parawanu srebrny połysk/szkło przezroczyste FUDTV07005007
Nr Kat. FUDTV07005007





