| Marka: | Sanplast |
| Seria: | TX |
| Rodzaj: | półokrągła |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Kod EAN: | 5907805320539 |
| Wymiary z opakowaniem: | 199 x 82 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem: | 45,00 kg |
Kabiny prysznicowe
Sanplast TX kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła narożna typ KP1DJ/TX5b-80 600-271-0400-38-371
Nr Kat. 600271040038371
Sanplast TX kabina prysznicowa 80x80 cm półokrągła narożna typ KP1DJ/TX5b-80 600-271-0400-38-371
Nr Kat. 600271040038371





