- wymiary: 80 x 100 cm
- głębokość: 5 cm
- wymiar A: 100 cm
- wymiar B: 80 cm
- średnica odpływu: 90 mm
- kolor: biały EW
- wykonany z akrylu sanitarnego
- ze stelażem
| Marka: | Sanplast |
| Seria: | Free Line |
| Kształt: | prostokątny |
| Kolor: | biały |
| Głębokość: | 5 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | akrylowy |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kod EAN: | 5907805453558 |
| Wymiary z opakowaniem: | 101 x 81 x 81 cm |





