| Marka: | Ronal |
| Seria: | Swing-Line F |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Rodzaj: | inne |
| Typ drzwi: | składane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Mocowanie: | lewe |
| Kod EAN: | 7630042263397 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 206 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem: | 33,79 kg |
Drzwi prysznicowe
Ronal Swing-Line F drzwi prysznicowe 90 cm częściowe 1/2 lewe srebrny połysk/szkło przezroczyste SLF2G09005007
Nr Kat. SLF2G09005007
Ronal Swing-Line F drzwi prysznicowe 90 cm częściowe 1/2 lewe srebrny połysk/szkło przezroczyste SLF2G09005007
Nr Kat. SLF2G09005007





