| Marka: | Roca |
| Seria: | Tempo |
| Kolor: | inny, szkło |
| Pojemność: | 280 ml |
| Montaż: | stawiany |
| Kod EAN: | 8433290100785 |
| Wymiary z opakowaniem: | 11 x 14 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,96 kg |
Dozowniki do mydła
Roca Tempo dozownik do mydła 280 ml stojący szkło/rose gold A817026RG0
Nr Kat. A817026RG0
darmowa dostawa od 999zł
Roca Tempo dozownik do mydła 280 ml stojący szkło/rose gold A817026RG0
Nr Kat. A817026RG0





