| Marka: | Roca |
| Seria: | Stonex |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | inna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8433290580105 |
| Wymiary z opakowaniem: | 102 x 90 x 177 cm |
| Waga z opakowaniem: | 140,00 kg |
Wanny wolnostojące
Roca Stonex wanna wolnostojąca 160x75 cm owalna biała A248617000
Nr Kat. A248617000
Pytania
Roca Stonex wanna wolnostojąca 160x75 cm owalna biała A248617000
Nr Kat. A248617000
Pytania





