| Marka: | Roca |
| Seria: | Ona |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 46 cm |
| Wysokość (zestawu): | 50.5 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
| Kod EAN: | 8433290735550 |
| Wymiary z opakowaniem: | 46 x 59 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem: | 53,50 kg |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!