| Marka: | Roca |
| Seria: | Ona |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 46 cm |
| Typ: | meblowa |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Roca Ona umywalka 80x46 cm prostokątna meblowa biała...
Roca Ona umywalka 80x46 cm prostokątna meblowa biała A327689004
Nr Kat. A327689004
(3)
multirabaty
Roca Ona umywalka 80x46 cm prostokątna meblowa biała A327689004
Nr Kat. A327689004
(3)
Opis produktu Roca Ona umywalka 80x46 cm prostokątna meblowa biała A327689004
- umywalka meblowa
- powierzchnia odkładcza po prawej stronie
- z przelewem
- z otworem na baterie
- wymiary: 80x46 cm
- kolor: biały połysk
Cena dotyczy samej umywalki.
Dane techniczne
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie |
| Kod EAN | 8433290414974 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 50 x 81 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Opinie klientów:
Roca Ona umywalka 80x46 cm prostokątna meblowa biała A327689004
4,7
/5 (3 opinie)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 3 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Świetna jakość w przystępnej cenie
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Świetna jakość w przystępnej cenie
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
100% zadowolenia, polecam
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Świetna jakość w przystępnej cenie
(Opinia potwierdzona zakupem)
4,0/5
Polecam!
Świetna jakość w przystępnej cenie
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





