- kształt: prostokątna
- wymiary: 100 x 46 cm
- materiał: Fineceramic®
- przelew: tak
- położenie niecki: na środku
- położenie otworu na baterie: 1 otwór na środku
- kolor: biały
Cena dotyczy samej umywalki.
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj sięPytania
(1)Opis produktu Roca Ona umywalka 100x46 cm prostokątna ścienna biała A32768A004
- kształt: prostokątna
- wymiary: 100 x 46 cm
- materiał: Fineceramic®
- przelew: tak
- położenie niecki: na środku
- położenie otworu na baterie: 1 otwór na środku
- kolor: biały
Cena dotyczy samej umywalki.
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Kod EAN | 8433290414998 |
| Wymiary z opakowaniem | 102 x 50 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Umywalka do kompletacji z kolekcją Ella:
Roca Ella szafka 98,5x44,6x63,5 cm podumywalkowa wisząca zielona A857771534
Roca Ella szafka 100 cm podumywalkowa wisząca biały połysk A857771806
Roca Ella szafka 98,5 cm podumywalkowa wisząca biały mat A857771529
Roca Ella szafka 100 cm podumywalkowa wisząca czarny mat A857771532
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!