- materiał: akryl sanitarny
- asymetryczna
- strona montażu: lewa
- wymiary: 160 x 80 cm
- pojemność 180 litrów
- w komplecie zaczepy mocujące do ściany, regulowane nóżki
- do zabudowy
- możliwość skompletowania z obudową (sprzedawane osobno)
- kolor biały
- Strona główna
- Wanny
- Wanny narożne
- Roca Nicole wanna narożna 160x80 cm lewa biała A24T153000
Roca Nicole wanna narożna 160x80 cm lewa biała A24T153000
Nr Kat. A24T153000
Roca Nicole wanna narożna 160x80 cm lewa biała A24T153000
Nr Kat. A24T153000
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Roca Nicole wanna narożna 160x80 cm lewa biała A24T153000
Dane techniczne
| Marka | Roca |
| Seria | Nicole |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Pojemność | 180 l |
| Kształt | asymetryczna |
| Materiał | akrylowa |
| Stronność | lewostronna |
| Wyposażenie | nogi |
| Zintegrowana obudowa | nie |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8433290480542 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 60 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem | 39,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





