| Marka: | Roca |
| Seria: | Nicole |
| Kształt: | asymetryczna |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8433290482386 |
| Wymiary z opakowaniem: | 75 x 63 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem: | 113,00 kg |
Wanny z hydromasażem
Roca Nicole wanna z hydromasażem 140x75 cm asymetryczna biała A24T117000
Nr Kat. A24T117000
Pytania
Roca Nicole wanna z hydromasażem 140x75 cm asymetryczna biała A24T117000
Nr Kat. A24T117000
Pytania





