| Marka: | Roca |
| Seria: | Inspira |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 34.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | inny |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Roca Inspira miska WC wisząca bez kołnierza półmat A346528660
Nr Kat. A346528660
Roca Inspira miska WC wisząca bez kołnierza półmat A346528660
Nr Kat. A346528660





