| Marka: | Roca |
| Seria: | Helios |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Średnica odpływu: | 40 mm |
| Materiał: | Inny |
| Kod EAN: | 8433290673609 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 3 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem: | 93,00 kg |
Brodziki
Roca Helios brodzik prostokątny 160x80 cm kompozyt Stonex czarny AP2016403200140P
Nr Kat. AP2016403200140P
Roca Helios brodzik prostokątny 160x80 cm kompozyt Stonex czarny AP2016403200140P
Nr Kat. AP2016403200140P





