| Marka: | Roca |
| Seria: | Hall |
| Kształt: | prostokątna |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8433290476286 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 61 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem: | 80,00 kg |
Wanny z hydromasażem
Roca Hall wanna prostokątna 180x80 cm z hyromasażem Effects Gold Opcja biała A24T398000
Nr Kat. A24T398000
Pytania
Roca Hall wanna prostokątna 180x80 cm z hyromasażem Effects Gold Opcja biała A24T398000
Nr Kat. A24T398000
Pytania





