Roca Duplo Nova stelaż podtynkowy do miski WC wiszącej A890020020
Pytania
(7)Roca Duplo Nova stelaż podtynkowy do miski WC wiszącej A890020020
Pytania
(7)Opis produktu Roca Duplo Nova stelaż podtynkowy do miski WC wiszącej A890020020
- kompletny stelaż do wc z zestawem montażowym
- do misek wc podwieszanych o rozstawie śrub montażowych 180 mm
- do zabudowy lekkiej przed ścianą masywną, możliwy montaż w konstrukcji profilowej
- regulowane mocowania ścienne (130-180 mm) z możliwością instalacji narożnej stelaża
- linkowy mechanizm uruchamiający spłukiwanie
- fabryczne ustawienie spłukiwania 6/3L z możliwością regulacji do 4,5/3L
- zbiornik z izolacją przeciwroszeniową z małym otworem rewizyjnym
- regulacja nóżek stelaża w zakresie: 0 – 200 mm
- kolanko odpływowe DN90/DN110 mm
- zaślepki ochronne do przyłączy ułatwiające montaż stelaża
- małe wymiary przycisku: 205x146,5 mm
- do kompletowania z przyciskami: PL NV1
Elastyczny montaż i wygodne dopasowanie do warunków zabudowy
Stelaż Roca Duplo Nova współpracuje z miskami podwieszanymi o rozstawie śrub montażowych 180 mm. Regulowane mocowania ścienne w zakresie 130–180 mm ułatwiają dopasowanie instalacji do konkretnego układu łazienki i zapewniają możliwość montażu narożnego.
Dodatkową swobodę oferuje regulacja nóżek w zakresie 0–200 mm, dzięki której łatwiej ustawić odpowiednią wysokość całej zabudowy. W zestawie znajdują się również zaślepki ochronne do przyłączy, które usprawniają montaż i pomagają zabezpieczyć elementy instalacji na etapie prac.
Oszczędne spłukiwanie i przemyślana konstrukcja zbiornika stelaża
Kompatybilność z przyciskami Roca i długa gwarancja
Stelaż podtynkowy do miski WC wiszącej Roca Duplo Nova A890020020 należy kompletować z przyciskami z serii PL NV1, których kompaktowy format 205 × 146,5 mm dobrze wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. To model stworzony z myślą o trwałej, codziennie eksploatowanej instalacji, dlatego producent obejmuje ramę stelaża i zbiornik 10-letnią gwarancją, a mechanizm napełniający i spustowy 5-letnią ochroną.
Gwarancja: 10 lat na ramę stelaża i zbiornik, 5 lat na mechanizm napełniający i spustowy
- STELAŻE PODTYNKOWE ROCAStelaże podtynkowe ROCA łączą w sobie wydajność i technologię, a wysoka jakość komponentów jest gwarancją trwałości przez wiele lat. W ofercie znajdziemy m.in. stelaże do tak popularnych na polskim rynku misek WC i toalet myjących podwieszanych i do stojących do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Niektóre rozwiązania oferują zredukowaną do 80 mm głębokość. To idealne rozwiązanie do naszych mało przestrzennych łazienek.