| Marka: | Roca |
| Seria: | Beyond |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | inna |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8433290011524 |
| Wymiary z opakowaniem: | 106 x 91 x 206 cm |
| Waga z opakowaniem: | 102,00 kg |
Wanny wolnostojące
Roca Beyond wanna wolnostojąca 180x90 cm biała A248453000
Nr Kat. A248453000
Roca Beyond wanna wolnostojąca 180x90 cm biała A248453000
Nr Kat. A248453000





