| Marka: | Roca |
| Seria: | Aura |
| Kształt: | Owalna |
| Dłuższy bok: | 190 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Kod EAN: | 8433290485677 |
| Wymiary z opakowaniem: | 100 x 64 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem: | 145,00 kg |
Wanny z hydromasażem
Roca Aura wanna owalna 190x100 cm z hydromasażem Smart WaterAir Plus biała A24T267000
Nr Kat. A24T267000
Roca Aura wanna owalna 190x100 cm z hydromasażem Smart WaterAir Plus biała A24T267000
Nr Kat. A24T267000





