| Marka: | Roca |
| Seria: | Aeron |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | Inny |
| Kod EAN: | 8433290615821 |
| Wymiary z opakowaniem: | 90 x 3 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem: | 71,00 kg |
Brodziki
Roca Aeron brodzik prostokątny 160x90 cm kompozyt Stonex szary cement A276297300
Nr Kat. A276297300
Roca Aeron brodzik prostokątny 160x90 cm kompozyt Stonex szary cement A276297300
Nr Kat. A276297300





