| Marka: | Roca |
| Seria: | Aeron |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Promień: | 550 mm |
| Materiał: | Inny |
| Kod EAN: | 8433290615234 |
| Wymiary z opakowaniem: | 90 x 3 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem: | 42,50 kg |
Brodziki
Roca Aeron brodzik półokrągły 90 cm kompozyt Stonex szary łupek A276280200
Nr Kat. A276280200
Roca Aeron brodzik półokrągły 90 cm kompozyt Stonex szary łupek A276280200
Nr Kat. A276280200





