- wymiary: 180x80 cm
| Marka: | Riho |
| Seria: | Lugo |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Materiał: | akrylowa |
| Odpływ: | na środku |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 8720702199476 |
| Waga z opakowaniem: | 51,00 kg |
Czas na zmiany z GROHE z kodem -5% od 1499 zł!
GROHE kod -5% od 1499 zł
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!