Cena dotyczy samej umywalki.
| Marka: | Rea |
| Seria: | Vegas Granit |
| Dłuższy bok: | 57 cm |
| Krótszy bok: | 37 cm |
| Typ: | nablatowa |
| Kształt: | inna |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | szary/kamień |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | nie |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Rea |
| Seria: | Vegas Granit |
| Dłuższy bok: | 57 cm |
| Krótszy bok: | 37 cm |
| Typ: | nablatowa |
| Kształt: | inna |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | szary/kamień |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | nie |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!