| Marka: | Ravak |
| Seria: | Supernova |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 185 cm |
| Rodzaj: | Do wnęki, Do ścianki bocznej |
| Typ drzwi: | Uchylne |
| Wypełnienie: | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie: | Prawe, Lewe, Uniwersalne |
| Kod EAN: | 8595096801423 |
| Wymiary z opakowaniem: | 6 x 189 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem: | 11,20 kg |
Drzwi prysznicowe
Ravak Supernova SDOP-80 drzwi prysznicowe 80 cm obrotowe biel/pearl 03V4010011
Nr Kat. 03V4010011
Ravak Supernova SDOP-80 drzwi prysznicowe 80 cm obrotowe biel/pearl 03V4010011
Nr Kat. 03V4010011





