| Marka: | Ravak |
| Seria: | Freedom W Tec |
| Dłuższy bok: | 166 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | dwukolorowa |
| Kod EAN: | 8592626055943 |
| Wymiary z opakowaniem: | 82 x 61 x 178 cm |
| Waga z opakowaniem: | 45,00 kg |
Wanny wolnostojące
Ravak Freedom W Black wanna wolnostojąca 166x80 cm przyścienna biały/czarny XC00100027
Nr Kat. XC00100027
Ravak Freedom W Black wanna wolnostojąca 166x80 cm przyścienna biały/czarny XC00100027
Nr Kat. XC00100027





