- wymiar gabarytowy drzwi prawych (X2): 775 - 790 mm
| Marka: | Radaway |
| Seria: | Torrenta KDD |
| Rodzaj: | prostokątna |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Mocowanie: | lewe |





