| Marka: | Radaway |
| Seria: | Torrenta KDD |
| Rodzaj: | prostokątna |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| W zestawie: | kabina bez brodzika |
| Mocowanie: | prawe, lewe, uniwersalne |
- Strona główna
- Prysznice
- Kabiny prysznicowe
- Radaway Torrenta KDD kabina prysznicowa 100x90 cm...
Radaway Torrenta KDD kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna chrom/szkło przezroczyste 132275-01-01
Nr Kat. 1322750101
Radaway Torrenta KDD kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna chrom/szkło przezroczyste 132275-01-01
Nr Kat. 1322750101
Opis produktu Radaway Torrenta KDD kabina prysznicowa 100x90 cm prostokątna chrom/szkło przezroczyste 132275-01-01
- kabina prostokątna
- pasuje do brodzika o wymiarach 1000 x 900 mm
- wymiar do osi szyby: 970-985 × 870-885 mm
- szerokość wejścia: 887 mm
- wysokość: 1950 mm
- profile: chrom
- szkło hartowane, przezroczyste o grubości 6 mm
- drzwi dwuczęściowe uchylne
- eleganckie chromowe detale
- uszczelki zapewniające szczelność kabiny
- z powłoką Easy Clean ułatwiająca czyszczenie
- w standardzie wszystkie komponenty potrzebne do montażu kabiny prysznicowej zarówno z listwą progową jak i bez listwy (szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji montażu)
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Torrenta KDD |
| Rodzaj | prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | drzwi uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| W zestawie | kabina bez brodzika |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5902738095813 |
| Waga z opakowaniem | 60,74 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





