| Marka: | Radaway |
| Seria: | Teos F |
| Kształt: | prostokątny |
| Kolor: | biały |
| Głębokość: | 2 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | konglomerat |
| Dłuższy bok: | 150 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kod EAN: | 5902738066028 |
| Wymiary z opakowaniem: | 90 x 170 x 5 cm |
- Strona główna
- Prysznice
- Brodziki
- Radaway Teos F brodzik 150x80 cm prostokątny biały...
Radaway Teos F brodzik 150x80 cm prostokątny biały HTF15080-04
Nr Kat. HTF1508004
Pytania
(1)Radaway Teos F brodzik 150x80 cm prostokątny biały HTF15080-04
Nr Kat. HTF1508004
Pytania
(1)Opis produktu Radaway Teos F brodzik 150x80 cm prostokątny biały HTF15080-04
- z konglomeratu marmurowego
- wymiary 1500 x 800 mm
- wysokość 40 mm
- głębokość 20 mm
- do montażu bezpośrednio na podłodze
- otwór na syfon Ø 90 mm
- zalecany syfon HS1
- kolor biały
Dane techniczne
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Proszę o instrukcję montażu brodzika.
Link do instrukcji montażu:
https://www.radaway.pl/wp-content/uploads/assembly-instructions/radaway-instrukcja-montazu-kyntos-f.pdf
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





