| Marka: | Radaway |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 3309039058301 |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 27 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,41 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Syfony do brodzików
- Radaway syfon do brodzika TBXS
Radaway syfon do brodzika TBXS
Nr Kat. TBXS
Radaway syfon do brodzika TBXS
Nr Kat. TBXS
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Wysyłamydzisiaj!
Opis produktu Radaway syfon do brodzika TBXS
- syfon do brodzika
- pokrywa o średnicy 118 mm
- wysokość syfonu 66 mm
- syfon czyszczony od góry
- możliwość wielokrotnego swobodnego pozycjonowania odpływu wody
- odpływ Ø 40/50 mm
- otwór odpływowy Ø 90 mm
- ruchoma klapka magnetyczna otwierająca się pod wpływem strumienia wody. Gdy przepływ wody spada, siła magnetyczna powoduje powrót klapki do pozycji zamkniętej
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 3309039058301 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 27 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,41 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





