| Marka: | Radaway |
| Seria: | Furo Brushed Light Gold DWJ |
| Szerokość: | 67.2 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj: | do ścianki bocznej |
| Typ: | rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | złoty |
| Wykończenie profili: | szczotkowany |
| Mocowanie: | lewe |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Radaway Furo Brushed Light Gold DWJ drzwi prysznicowe...
Radaway Furo Brushed Light Gold DWJ drzwi prysznicowe 67,2 cm lewe jasny złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 10107672-98-01L
Nr Kat. 101076729801L
Radaway Furo Brushed Light Gold DWJ drzwi prysznicowe 67,2 cm lewe jasny złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 10107672-98-01L
Nr Kat. 101076729801L
Opis produktu Radaway Furo Brushed Light Gold DWJ drzwi prysznicowe 67,2 cm lewe jasny złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 10107672-98-01L
- do kompletacji z produktem 10110630-01-01
- drzwi 672 lewe
- wysokość: 200 cm
- szkło hartowane o grubości 8 mm
- z powłoką Easy Clean ułatwiająca czyszczenie
- system mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- uchwyt stabilizujący z innowacyjnym systemem spowalniającym bieg drzwi
- można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze
- kolor: profili/elementów: jasny złoty szczotkowany
- kolor szkła: przezroczyste
Cena dotyczy samych drzwi bez ścianki.
Dane techniczne
| Marka | Radaway |
| Seria | Furo Brushed Light Gold DWJ |
| Szerokość | 67.2 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do ścianki bocznej |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5904295503367 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,05 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





