| Marka: | Radaway |
| Seria: | Fuenta New |
| Część: | prawa |
| Rodzaj: | Kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wejście: | Drzwi składane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| W zestawie: | Kabina bez brodzika |
| Kod EAN: | 5902738056654 |
Kabiny prysznicowe
Radaway Fuenta New KDD-B kabina prysznicowa 100 cm prawa szkło przezroczyste 384072-01-01RB
Nr Kat. 3840720101RB
Radaway Fuenta New KDD-B kabina prysznicowa 100 cm prawa szkło przezroczyste 384072-01-01RB
Nr Kat. 3840720101RB





