| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Zaragoza |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Zaragoza kinkiet zewnętrzny 1x9 W czarny 77115
Rabalux Zaragoza kinkiet zewnętrzny 1x9 W czarny 77115
Nr Kat. 77115
kod -10%
Rabalux Zaragoza kinkiet zewnętrzny 1x9 W czarny 77115
Nr Kat. 77115
kod -10%
115,85zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 115,85 zł 0%
Cena katalogowa: 169,74 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
104,26zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Zaragoza kinkiet zewnętrzny 1x9 W czarny 77115
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 7,5 cm
- szerokość: 23 cm
- z czujnikiem ruchu
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 800 lm
- barwa światła: regulowna za pomocą przełącznika
- IP 54
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Zaragoza |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771157 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 22 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





