| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Wengen |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 19 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Wengen kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77148
Rabalux Wengen kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77148
Nr Kat. 77148
kod -10%
Rabalux Wengen kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77148
Nr Kat. 77148
kod -10%
244,29zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 244,29 zł 0%
Cena katalogowa: 371,46 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
219,86zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Wengen kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77148
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 19 cm
- szerokość: 16 cm
- zintegrowane źródło światłą LED
- moc świetlna: 790 lm
- barwa światła: ciepła
- IP54
- ruchoma głowica
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Wengen |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771485 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 24 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,77 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





