| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Velence |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP43 |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Velence kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny 8217
Rabalux Velence kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny 8217
Nr Kat. 8217
kod -10%
Rabalux Velence kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny 8217
Nr Kat. 8217
kod -10%
167,99zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,86 zł +12%
Cena katalogowa: 230,43 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
151,19zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Velence kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny 8217
- kinkiet zewnętrzny
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP43
- szerokość: 21 cm
- wysokość: 36 cm
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Velence |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP43 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250382173 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 27 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,08 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





