- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Lampy stojące zewnętrzne
- Rabalux Toronto lampa stojąca zewnętrzna 3x60 W złota 8460
Rabalux Toronto lampa stojąca zewnętrzna 3x60 W złota 8460
Nr Kat. 8460
kod -10%
Rabalux Toronto lampa stojąca zewnętrzna 3x60 W złota 8460
Nr Kat. 8460
kod -10%
1 631,41zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 553,72 zł +5%
Cena katalogowa: 2 390,33 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
1 468,27zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Toronto lampa stojąca zewnętrzna 3x60 W złota 8460
- wysokość: 230 cm
- szerokość: 60 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP43
- materiał klosza: szkło
- materiał lampy: metal
- kolor: złoto antyczne
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Toronto |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 230 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | latarnia |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250384603 |
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 41 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





