| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Toronto |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 49 cm |
| Szerokość: | 20.5 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Toronto kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8382
Rabalux Toronto kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8382
Nr Kat. 8382
kod -10%
Rabalux Toronto kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8382
Nr Kat. 8382
kod -10%
246,02zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 246,02 zł 0%
Cena katalogowa: 337,56 zł -27%
Cena z kodem:
RBLX-10
221,42zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Toronto kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8382
- wysokość: 49 cm
- szerokość: 20,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- materiał klosza: szkło
- materiał lampy: metal
- kolor: złoto antyczne
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Toronto |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 49 cm |
| Szerokość | 20.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250383828 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 3 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,82 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





