| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tolna |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Tolna kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77172
Rabalux Tolna kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77172
Nr Kat. 77172
kod -10%
Rabalux Tolna kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77172
Nr Kat. 77172
kod -10%
209,29zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,29 zł 0%
Cena katalogowa: 316,11 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
188,36zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tolna kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77172
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 25 cm
- szerokość: 12,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 750 lm
- barwa światła: ciepła
- IP54
- z czujnikiem ruchu
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tolna |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771720 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 10 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





