| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Tarpa |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Materiał: | metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 74 cm |
| Szerokość: | 13.5 cm |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Tarpa lampa wisząca zewnętrzna 1x40 W czarna 77107
Rabalux Tarpa lampa wisząca zewnętrzna 1x40 W czarna 77107
Nr Kat. 77107
kod -10%
Rabalux Tarpa lampa wisząca zewnętrzna 1x40 W czarna 77107
Nr Kat. 77107
kod -10%
181,29zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 181,29 zł 0%
Cena katalogowa: 275,50 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
163,16zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Tarpa lampa wisząca zewnętrzna 1x40 W czarna 77107
- lampa wisząca
- wysokość: 74 cm
- szerokość: 13,5 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc: 40W
- materiał: metal
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Tarpa |
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 74 cm |
| Szerokość | 13.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771072 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 35 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,88 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





