| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Stuttgard |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 25 cm |
| Szerokość: | 12.5 cm |
| Moc żarówki: | 14 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Stuttgard kinkiet zewnętrzny 1x14 W chrom 8170
Rabalux Stuttgard kinkiet zewnętrzny 1x14 W chrom 8170
Nr Kat. 8170
kod -10%
Rabalux Stuttgard kinkiet zewnętrzny 1x14 W chrom 8170
Nr Kat. 8170
kod -10%
141,92zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 141,94 zł 0%
Cena katalogowa: 211,95 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
127,73zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Stuttgard kinkiet zewnętrzny 1x14 W chrom 8170
- kinkiet zewnętrzny
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 14W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP44
- szerokość 12,5 cm
- wysokość: 25 cm
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: chrom
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Stuttgard |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381701 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 13 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





