- wysokość: 3,4 cm
- średnica: 30 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 3000LM
- barwa światła: 4000 K
- IP44
- matriał: tworzywo sztuczno
- kolor: czarny
Czas na zmiany z GROHE z kodem -5% od 1499 zł!
GROHE kod -5% od 1499 zł
| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Shaun Plus |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 3.4 cm |
| Średnica: | 30 cm |
| Moc żarówki: | 30 W |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!